نتایج جستجو برای عبارت :

تست نفوذ و میز خدمت

قابلیت نفوذ قیر

باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان و همراهان عزیز نیل پالا
امروز میخواهیم درباره قابلیت نفوذپذیری قیر یا همان آزمایش درجه نفوذ قیر برای شما توضیح دهیم.با نیل پالا همرا باشید.

قابلیت نفوذ قیر یا همان آزمایش درجه نفوذ مرسوم‌ترین آزمایش برای اندازه‌گیری قوام قیر است.
قابل

این بررسی ها حاکی از آن است که ضریب نفوذ اینترنت باندپهن ثابت از سال ۹۵ تاکنون رشد قابل توجهی نداشته است و ضریب نفوذ اینترنت موبایل که در سال ۹۵ حدود ۴۰ درصد بوده در منحنی رشد، سیر صعودی خود را طی می کند و در سال ۹۶ به نزدیک ۶۰ درصد رسیده، در سال ۹۷ ضریب نفوذ ۷۰ درصد را رد کرده و در سال ۹۸ به ضریب نفوذ ۸۰ درصد نزدیک می شود.

آخرین آمار و اطلاعات بخش فناوری اطلاعات کشور مربوط به پایان خردادماه امسال توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
دوره آموزش صفر تا صد تست نفوذ با پایتون در فروشگاه ما منشتر شد برای تهیه و مشاهده جزعیات بیشتر به این لینک مراجعه کنید
http://learnining.sazito.com/product/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B2%D9%88%D8%B4-%D8%B5%D9%81%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D8%B5%D8%AF-%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B0-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D9%88%D9%86
با سلام
درسته که خدمت سربازی عمر ادم رو تلف میکنه ولی یه مزایایی هم داره. یه مثال بزنم من بی نظم بودم قبل از خدمت ولی بعدش خیلی با نظم شدم. ولی چون حرف زور تو کتم نمیرفت یه چند ماه اضاف خوردم. چیز خاصی هم نبود فرمانده گفت باید رو برجک شیفت بدی من قبول نکردم و من دو هفته پادگان نرفتم و بعدش که رفتم به دلیل سزپیچی و غیبت اضافه خدمت خوردم. من با فرمانده سر این موضوع دعوام شد و منو یه دو روز بازداشت کردن و پست خوب قبلیم رو ازم گرفتن. و...

دستورات کاربردی در تست نفوذ جهت انجام حملات کرک آنلاین بر روی سرویس های مختلف:
SSHSNMPRDPHTTPبا ابزار هایی مانند :HydraMedusaNcrack===============تست نفوذ بر روی سرویس SSH ( شل امن  ) : 
hydra -l root -P passwd.txt 192.168.1.1 ssh
تست نفوذ بر روی سرویس RDP 
ncrack -vv  —user BlackDante -P /root/Desktop/passwd.txt rdp://192.168.1.1
تست نفوذ بر روی HTTP : 
medusa -h 192.168.1.1 -u admin -P passwd.txt -M http -m dir:/admin -T 50
تست نفوذ بر روی SNMP : 
hydra -VV  -P /root/Desktop/passwd.txt 192.168.1.1 snmp -T 1

تست نفوذ چیست؟
امروزه یکی از رویکردهای متداول به جهت حصول اطمینان از قرار گرفتن سازمان در یک سطح قابل قبول امنیت شبکه و امنیت اطلاعاتی، اجرای انجام تست نفوذ در زیر ساخت فناوری اطلاعات سازمان است. 
سازمان اداری و استخدامی کشور دستورالعملی به ادارات و سازمان‌هائی که به نحوی از بودجه عمومی استفاده می کنند، ابلاغ کرد که طی آن به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایت مندی آنان دستگاه های اجرایی و استانداری
سوالات ضمن خدمت مسیریاب شبکه
سوالات ضمن خدمت مسیریاب شبکه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالا ضمن خدمت مسیریاب شبکه.دانلود ضمن خدمت مسیریاب شبکه زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت مسیریاب شبکه:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتتان ارسال گردد
نمونه سوال ضمن خدمت بیمه شماره 1
نمونه سوال ضمن خدمت ب
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه می باشد.دانلود خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوالات خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتت
تست نفوذ چیست؟
امروزه یکی از رویکردهای متداول به جهت حصول اطمینان از قرار گرفتن سازمان در یک سطح قابل قبول امنیت شبکه و امنیت اطلاعاتی، اجرای تست نفوذ در زیر ساخت فناوری اطلاعات سازمان است. 
سازمان اداری و استخدامی کشور دستورالعملی به ادارات و سازمان‌هائی که به نحوی از بودجه عمومی استفاده می کنند، ابلاغ کرد که طی آن به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایت مندی آنان دستگاه های اجرایی و استانداری ها مکل
تست نفوذ چیست؟
امروزه یکی از رویکردهای متداول به جهت حصول اطمینان از قرار گرفتن سازمان در یک سطح قابل قبول امنیت شبکه و امنیت اطلاعاتی، اجرای انجام تست نفوذ در زیر ساخت فناوری اطلاعات سازمان است. 
سازمان اداری و استخدامی کشور دستورالعملی به ادارات و سازمان‌هائی که به نحوی از بودجه عمومی استفاده می کنند، ابلاغ کرد که طی آن به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایت مندی آنان دستگاه های اجرایی و استانداری
دوستان هر گونه سوال در مورد معافیت دارید و یا راهکار می خواهید در قسمت نظر به صورت خصوصی بیان کنید......اگر به هر دلیل توان خدمت کردن را ندارید من می توانم به شما کمک کنم تا با استفاده از ماده های قانونی صد درصد تز مین شده معاف کامل از خدمت و یا معاف از رزم و یا نگهبانی و .... را بگیرید . تا به الان من چند نفر به وسیله ی من معاف کامل پزشکی قانونی گرفته اند.
 سئو در مشهد
 به گزاره اینجانب اعتنا نمایید “امن ترین یعنی صرفا ترین ”   از حیث عموم  یعنی در صورتی روی یک سرور ۱۰۰۰ هزار تارنما باشد و یا این که ۱ وبسایت منحصربه‌فرد . البته این تمجید ابدا درست وجود ندارد زیرا تنهاترین جراحت پذیرترین هم می تونه باشه . رئیس یک سرور منحصربه‌فرد وقتی امن میباشد که بتوانید به طور کامل ماهر مدیریتش نمایید و سیستم های امنیتی در دست گرفتن داشته باشیدیک کدام از منش های نفوذ  و می شه اعلام‌کرد شل ترین شیوه نفوذ ب
دانلود نمونه سوال ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد نمونه سوال ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی
جزوه کامل به همراه نمونه سوال ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی سوالات ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوال ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی می باشد.سوالات
سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات گام دوم انقلاب می باشد.سوالات گام دوم انقلاب آن زیر می باشد:سوالات
سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات گام دوم انقلاب می باشد.سوالات گام دوم انقلاب آن زیر می باشد:سوالات
سیستم X Interior با استفاده از فناوری پیشرفته نانو فناوری پیشرفته فوق العاده هیدروفی فای را برای محافظت از سطوح داخلی شما مانند صندلی های پارچه ای، فرش، چرم و وینیل با یک محصول پوشش حرفه ای ایجاد می کند. لکه ها و لکه ها به راحتی و به سرعت تمیز می شوند.
هنگامی که مایعات در تماس با System X Interior قرار می گیرند، درمان مواد را دفع می کند و مایعات را بدون نفوذ و رنگ آمیزی مواد رول می کنند. علاوه بر این، برای مواد با ساختار باز مانند فرش های پلاستیکی که مایعات
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات اصول شاداب سازی مدارس می باشد.سوالات اصول شاداب سازی مدارسآن زیر می
.
اگر در جامعه ای تکاثر و متکاثران وجود داشته باشند، ممکن نیست در حکومت نفوذ نکنند و بر آن مستولی نشوند چه اینکه تکاثر (افزونخواهی و سرمایه داری ) بدون نفوذ در حکومت یا پدید نمیاید یا باقی نمیماند... به همین دلیل اسلام با این پدیده ویرانگر به مبارزه ای فراگیر پرداخته است مانند اینکه مال فراوان را حلال نمیشمرد و زندگی همراه با اتراف و اسراف را زندگی شیطانی می داند... و عالمان و دیگر مردمان را از معاشرت با ثروتمندان و همنشینی با ایشان بر حذر می دا

نکته اول: چرا این هواپیما به سمت سامانه پدافندی در حال حرکت بوده؟ و در این شرایط حساس مسیر دیگری را برایش تعیین نکرده اند؟
نکته دوم: چرا پدافند هوایی فوق العاده پیشرفته ایران که می تواند پیشرفته ترین پهباد جهان را، آن هم در حالت چراغ خاموش و مخفی، رهگیری و منهدم کند، نمی تواند یک هواپیمای مسافربری را از یک موشک کروز تشخیص دهد؟؟؟!!!
.
سه حالت بیشتر وجود ندارد:
حالت اول: به سیستم هواپیمایی کشور نفوذ شده.
حالت دوم: به سیستم پدافند هوایی کشور نفوذ
پرسشنامه نفوذ (اعمال قدرت)
دانلود پرسشنامه نفوذ (اعمال قدرت)ن، در قالب فایل Word، شامل 20 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده. هدف این مقیاس تشخیص این است که افراد تحت تاثیر کدام یک از انواع قدرت رهبر قرار می گیرند. نحوه پاسخگویی این پرسشنامه بدین صورت است که ...
تشریح نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگریستاد کل نیروهای مسلح به منظور اطلاع رسانی دقیق و شفاف و رفع ابهامات، نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگری را تشریح کرد.به گزارش اداره کارگزینی اداره کل کارگزینی و اجرای حقوق معاونت نیروی انسانی ناجا، ستادکل نیروهای مسلح موارد زیر را به منظور رفع ابهام در خصوص نحوه استفاده از کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام کرد:1 – کسر خدمت سربازی برای ایثارگری می باشد که حد نصاب معافیت یک فرزند را ندارد لذا صدور کسری تنها برا
آزمایش نفوذ استاندارد 14 ص
نام فایل : آزمایش نفوذ استاندارد 14 ص فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 14 حجم : 2 مگابایت آزمایش نفوذ استاندارد (spt ) با توجه به مشکلات تهیه نمونه های دست نخورده استفاده از ازمونهای صحرایی نفوذ بسرعت در حال گسترش می باشد متداولترین آزمایش های صحراییشامل آزمایش نفوذ استاندارد (spt ) ...
دریافت فایل
نام فایل : آزمایش نفوذ استاندارد 14 ص فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 14 حجم : 2 مگابایت آزمایش نفوذ استاندارد (spt ) با توجه به مشکلات تهیه نمونه های دست نخورده استفاده از ازمونهای صحرایی نفوذ بسرعت در حال گسترش می باشد متداولترین آزمایش های صحراییشامل آزمایش نفوذ استاندارد (spt ) ...
دریافت فایل
دریافت فایل
دریافت فایل
رخنه یا هک به معنی سود بردن از یک روش سریع و هوشمندانه برای حل یک مشکل در رایانه می‌باشد. در علوم مربوط به رایانه معنی هک گاه مساوی معنی کرک (crack) که رمزگشایی است نیز عنوان می‌شود. در گفتگوهای امروزی هک به معنی نفوذ به یک سیستم رایانه‌ای است؛ و کرک نیز به معنی رمزگشایی است و کراکر (به انگلیسی: Cracker) به فرد گشاینده رمز می‌گویند.
در اصطلاح روزمره، رخنه کردن به معنی نفوذ به یک سیستم رایانه ای می‌باشد و رخنه گر  کسی است که با داشتن دانش کافی د
سوالات ضمن خدمت سیستم های چند رسانه ای
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت سیستم های چند رسانه ای.سوالات ضمن خدمت ایران شناسی زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت سیستم های چند رسانه ای:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتتان ارسال گردد

نمونه سوال ضمن خدمت سیستم های چند رسانه ای

اما هدف از
همسر #شهید_چمران: 
یک هفته بود مادرم در بیمارستان #بستری بود. مصطفی به من سفارش کرد که «شما بالای سر مادرتان بمانید ولش نکنید، حتی شبها» و من هم این کار را کردم. مامان که خوب شد و آمدیم خانه، من دو روز دیگر هم پیش او ماندم، یادم هست روزی که #مصطفی آمد دنبالم، قبل از این که ماشین را روشن کند دست مرا گرفت و #بوسید، می‌بوسید و همانطور با گریه از من تشکر می‌کرد. من گفتم: «برای چی مصطفی؟» گفت: این دستی که این همه روزها به مادرش #خدمت کرده برای من مقدس ا
بر اساس ماده۲ قانون  خدمت پزشکان و پیراپزشکان گروه‌های زیر از انجام این طرح خدمت معاف هستند: ۱- همسران و فرزندان شهدا، آزادگان، مفقودان جنگ تحمیلی ۲- یک نفر برادر یا خواهر شهید یا مفقود ۳- برادران و خواهران ۲ شهید یا بالاتر ۴- آزادگان ۵- جانبازان ۲۵درصد و بالاتردر مورد معافیت افراد مازاد بر نیاز، اولویت با رزمندگان است.برابر ماده۳ این قانون، مدت خدمت دوره ضرورت و دوره احتیاط مشمولان این قانون که در حرفه پزشکی انجام شود از کل خدمت مقرر در ای
نفوذ هوا به داخل یکی از عوامل موثر در افزایش بار حرارتی ( گرمایی و سرمایی ) ساختمان است . به طوریکه در زمستان نفوذ هوای گرم بیرون موجب افزایش بار سرمایی فضای مورد نظر می شود و در تابستان نیز نفوذ هوای سرد بیرون موجب افزایش بار گرمایی ساختمان می شود.محاسبه حجم هوای نفوذی یکی از عوامل مهم در محاسبه بار حرارتی ساختمان می باشد که به دو از شیوه های زیر تعیین می شود یک - روش حجمی V = (v * n) / 60 V V: حجم هوای نفوذی بر حسب CFM : حجم فضای مورد نظر ( فضایی که هوای
تست نفوذ چیست؟
امروزه یکی از رویکردهای متداول به جهت حصول اطمینان از قرار گرفتن سازمان در یک سطح قابل قبول امنیت شبکه و امنیت اطلاعاتی، اجرای تست نفوذ در زیر ساخت فناوری اطلاعات سازمان است. 
سازمان اداری و استخدامی کشور دستورالعملی به ادارات و سازمان‌هائی که به نحوی از بودجه عمومی استفاده می کنند، ابلاغ کرد که طی آن به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایت مندی آنان دستگاه های اجرایی و استانداری ها مکل
امروزه حتی دست فروش های خیابانی هم برای خودشان در شبکه های اجتماعی کمپین تبلیغاتی راه انداخته اند و خوب میدانند که بازاریابی اینترنتی چقدر تاثیرگذار است.
اینکه چقدر زود اینترنت توانست به همه جنبه های زندگی ما نفوذ کند، نشان از سرعت رشد فناوری است. روزگاری که رادیو پا به عرصه وجود گذاشت بسیار طول کشید تا به صورت عمومی استفاده شود و حتی می شود گفت که نتوانست همه دنیا را آنطور که باید فرا بگیرد. پس از آن نوبت به تلویزیون رسید اما اینبار سرعت نف
بسم الله...
سلام رفقا !
خواستم شروع مطلبم را از خاطره ای شروع کنم یکی از خاطرات خوبی که در جوار سیده زینب سلام الله داشتم اما وقوع یک اتفاق ناگوار تمام شیرازه ذهنم را برد سمت شهادت یک مرد آسمانی یک ژنرال بزرگ که در باورم نمی گنجد اینقدر در دلها نفوذ داشت و این نیست جز ارتباط انسان با خدای خود و اهل بیت او و قران...
قرآن...
تسلیت عرض میکنم خدمت همه عزیزان فراغ این مرد بزرگ را و تبریک به خودشان برای رسیدن به آرزوی دیرینه اشان و برای اینکه خداوند پاکی
دانلود سوالات ضمن خدمت تفسیر سوره کوثر با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت تفسیر سوره کوثر
جزوه کامل به همراه نمونه سوال ضمن خدمت تفسیر سوره کوثر
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوال ضمن خدمت تفسیر سوره کوثر  می باشد.سوالات ضمن خدمت تفسیر سوره کوثر آن زیر می باشد:
محتویات بسته نمونه تفسی
خداشناسی خود ب خود روی تمامی شخصیت ، 
روحیه ، اخلاق و اعمال شخص تاثیر می گذارد...
اندازه ی این تاثیر ب درجه ی باور و ایمان بستگی دارد.
هراندازه که ایمان انسان قوی تر و شدید تر ...
نفوذ خداشناسی در او بیشتر ...
و شخصیت آدمی ،
بیشتر تحت سیطره اش می شود.
* مراتب و درجات این تاثیر و نفوذ 
وابسته به کمال انسانی شخص و نزدیکی اش به خداست...
و همه ی این ها "صدق" و "اخلاص" نامیده می شود
یعنی همه ی این درجات 
درجات صدق و اخلاص است...
(کتاب جهان بینی_استاد شهید مطهری)

هکر: هکر کسی است که با سیستم‌های کامپیوتری آشناست و می‌تواند با روش‌های خاص(بدون اجازه) وارد آنها شود.
کرکر: کسی که هدفش از نفوذ به سیستم‌ها، خرابکاری و ایجاد اختلال در سیستم‌های کامپیوتری است.
واکر: کسی که هدفش از نفوذ به سیستم‌ها، استفاده از اطلاعات آن سیستم‌ها است.
انواع هکرها
کلاه سفید: این قشر اکثرا متخصصین شبکه و امنیت هستند و کار اصلی آنها نشان دادن نقاط ضعف و قوت یک سیستم است و به خاطر همین، این هکرها در شرکت‌های بزرگ کامپیوتری
با همکاری مرکز فناوری اطلاعات دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف اولین کارگاه Metasploit پیشرفته در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ تیرماه ۱۳۹۸، از ساعت ۹ الی ۱۷ برگزار شد.
این دوره با نام ارزیابی امنیت شبکه به کمک Metasploit و با هدف آشنایی شرکت کنندگان با تکنیک‌های مدرن پویش و نفوذ به شبکه و روش‌های مقابله با آنها برگزار شد.
متااسپلویت پرکاربرد‌ترین Framework متن باز (Open Source) تست نفوذ است که با استفاده از آن می‌توان آسیب‌پذیری های موجود در سیستم‌ها
سوالات ضمن خدمت مدرسه مجازی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت مدرسه مجازی
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت مدرسه مجازی:
سوالات در حال طراحی می باشد اطلاع رسانی در کانال ضمن خدمت https://t.me/dabirfile            @dabirfile
کانال تلگرام ضمن خدمت فرهنگیان :           ht
مسئولین اجرایی کشور چقدر باید سرمایه ملی را هدر دهند و اعتماد عمومی به نظام را به تاراج برند تا نهادهای نظارتی فوق، با آنها برخورد کنند!
از اینکه پدیده "نفوذ" در تار و پود مدیریت کشور رسوخ کرده است بحثی وجود ندارد ولی باید به این فکر کرد که "نفوذ" تا کجا و تا چه سطحی ریشه دوانده است؟!!
بعید به نظر می رسد ضربات مهلک این دفعه بر پیکر نظام کار "نفوذی ها" نباشد!

روز آخر خدمتش دل تو دلش نبود!
انقدر شنگول بود که از راه رفتنش هم میشد فهمید براش یه روز دیگه ست!
روز آخر خدمت سربازی برای اکثری خیلی لذتبخش و منحصر به فرده. حتی برای دوست من که تو همون محل خدمتش باید کارش رو ادامه میداد.
حالا سرباز رفته و تقریبا همه جا سوت و کوره.
و ما گاهی با خاطرات شیطنتها و شوخیهاش لبخند حسرت باری میزنیم!
و البته یه خوششش بحالش از ته اعماقمون:)
امروز به این فکر کردم که روزی که خدمت من تموم بشه و برم بدیار باقی چه چیزایی از اطراف
وضعیت پوشه پیام‌های تبلیغاتی من در این دوروزه:فون‌پی آماده خدمت‌رسانی به شماست. استودیو چارخونه در دسترس است. با وجود مشکلات اینترنت بلیط خود را از مستربلیط بگیرید. اسنپ در خدمت شماست. چیلیوری آماده خدمت‌رسانی به شماست. سایت علی‌بابا باز است.دسترسی به خدمات تلویزیون اینترنتی لنز همچنان بدون وقفه ادامه دارد.آیو همچنان برای شما لحظات شیرین و مفرحی را ایجاد می کند. [هشتگ مسدودسازی اینترنت]__________پ.ن: قطعی اینترنت باعث شد یه نگاهی به اینج
توجه:این کتاب کاملا رایگان در سایت بدون رمز قرار داده میشود
موضوعات
1-کالی لینوکس چیست؟
2-.......
3-تست نفوذ+هک
این کتاب طوری نوشته شده که یک فرد کاملا مبتدی با مطالعه و تمرین و تکرار این کتاب میتوانید با کمی تلاش مفاهیم تست و نفوذ را یاد گرفته و از آن ها برای تقویت علوم خود در این زمینه استفاده نماید.

--خواهشمند است اگر اندوخته ای از این کتاب کسب کردید در راه غیر اخلاقی استفاده نکنید--
مسئولیت هرگونه سواستفاده بر عهده خود کاربر استفاده کننده میب
خاطرات خدمت سربازی شهید حاج احمد بشی:
ایشان خدمت سربازی خود را در منطقه کردستان انجام داد، در طول داران خدمت بدلیل مصائب مالی و بعد مسافت تا بندر سیراف که محل زندگی خانوده اش بود ، هرگز نتوانست به مرخصی و ملاقات خانواده برود.
تنها از طریق نامه نگاری وضعیت سلامت خود را به اطلاع خانواده اش میرساند. سرمای شدید منطقه کردستان و ظلم ارتش رژیم ستمشاهی به سربازان، فشار این دوران را بر وی مضاعف کرده بود و تاب تحمل را از آنان گرفته بود.
لیکن با تحمل تما
خاطرات خدمت سربازی شهید حاج احمد بشی:
ایشان خدمت سربازی خود را در منطقه کردستان انجام داد، در طول دوران خدمت بدلیل مصائب مالی و بعد مسافت تا بندر سیراف که محل زندگی خانوده اش بود ، هرگز نتوانست به مرخصی و ملاقات خانواده برود.
تنها از طریق نامه نگاری وضعیت سلامت خود را به اطلاع خانواده اش میرساند. سرمای شدید منطقه کردستان و سختگیری‌های ارتش رژیم شاهنشاهی به سربازان، فشار این دوران را بر وی مضاعف کرده بود و تاب تحمل را از آنان گرفته بود.
لیکن
نقد رمان نفوذ در موساد

نقد رمان نفوذ در موساد : با خواندن این کتاب حس غرور و سربلندی می کنی.

نقد رمان نفوذ در موساد نوشته ی صالح مرسی
این کتاب و دو سه تا برادر
های این کتاب را که می­ خوانی پر از انرژی می­ شوی، احساس غرور و سربلندی
می­کنی حس زنده و پویا بودن در درونت می شکفد.

نویسنده ی این کتاب یک تابوشکن است.

بت بزرگ اما توخالیِ اسرائیل؛ چنان برای خودش هیبت ساخته که دولت­ها و
ملت­ها از ترسشان نمی ­توانند تکان و مخا

[+] آموزش های تصویری نفوذ و امنیت در سایت،سرور، ایمیل و وبلاگ ها

در این پکیج آموزشی انواع روشهای نفوذ به سایت ها سرورها ایمیل ها و ... توضیح داده شده است.

حجم تقریبی پکیج: 15 گیگابایت

تصویر زیر بخش کوچکی از محتویات پکیج را نشان می دهد.

به دلیل حذف این سایت توسط نهادهای نظارتی توضیحات در مورد پکیج در این صفحه قرار نداده ام.

[+] برای خرید این پکیج و کسب اطلاعات بیشتر به آی دی زیر در تلگرام پیام بدهید:

t.me/virtual_dedicated_server
ترجمه کارت پایان خدمت :
کارت پایان خدمت وظیفه عمومی برای افرادی صادر خواهد شد که خدمت وظیفه عمومی خود را به پیان رسانیده و سپس بعد از این مراحل به دنبال دریافت کارت مشخصات پایان خدمت خود خواهند بود .
اززمانی که دفتر خدمات الکترونیک انتظامی کشور رونمایی گردیده تمامی این کارت ها به صورت هوشمند صادر خواهد شد و فرآیند صدور این کارت ها حداکثر 15 روز خواهد بود و در صورتی که بیش از ان طول کشید باید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت خدمات الکترونیکی انت
ورود به سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان – وزارت آموزش و پرورش ltms.medu.ir

راهنمای ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان : برای ورود به حساب کاربری خود در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان LTMS، در قسمت کد کاربری: کد پرسنلی خود و در قسمت رمز عبور: کد ملی خود را وارد نمایید.

ایستگاه میز خدمت مدیران به اسلام‌آباد خاش رسید

زاهدان - ایرنا - پس از تجربه مثبت دیدارهای مردمی مسوولان «دولت پاسخگو» در فرمانداری خاش سیستان و بلوچستان برای نخستین بار و در تجربه‌ای تازه ایستگاه میز خدمت فرماندار، دادستان، اعضای شورای تامین و اداری به منطقه محروم اسلام‌آباد این شهرستان رسید. عکس از: محمدامین میربلوچزهی
خیلی از اوقات ، پیش اومده که دچار حمله هکرها و یا نفوذ ویروس و تروجان از طریق نرم افزارهای مختلف شدیم ؛ اما به جای اینکه خونسردی خودمون رو حفظ کنیم ، کارهایی کردیم که کار هکینگ رو برای فرد سازنده ویروس ، راحت تر کرده .
در این پست ، روش هایی رو معرفی خواهیم کرد که احتمال نفوذ و سواستفاده تروجان ها رو از سیستم شما ، به حداقل میرسونه
ادامه مطلب
نفوذ کلام یعنی قدرتی که دیگران را با حرف زدن کنترل کنید.
کاری کنید که کلامتان برای دیگران ارزش بالایی داشته باشد تا آنرا بپذیرند و اجرا کنند.

تا به حال آرزو داشتید آنقدر کلام و سخنتان نفوذ داشت که هرچیزی به دیگران میگفتید آنرا قبول یا انجام میدادند؟ آرزوی شما برآورده شد.
شما میتوانید به چنین قدرت و نفوذ کلامی برسید البته لازمه ی آن تمرین زیاد، شور و اشتیاق بالا است که باید قبل از شروع داشته باشید.

در زندگی ما افرادی هستند که ناخودآگاه اطاعت
عایق آب بند نانو بی رنگ در کرج و تهران: مواد آب‌بندی نانو ، به عنوان ماده‌ای همه‌کاره در صنعت ایزولاسیون شناخته می‌شود . این ماده که بر پایه رزین‌های آکریلیک (پایه سیمانی) با فناوری نانو تولید شده است ، پس از اجرا بر روی سطح ، در عمق سازه نفوذ کرده و بافتی نفوذ ناپذیر در مقابل آب و رطوبت ایجاد می‌کند و ضمن فراهم آوردن امکان تنفس سازه‌ای، براحتی فشارهای منفی و مثبت آب را تحمل می‌نماید.

ادامه مطلب
سلام بر دوستان عزیزاین وب جهت آموزشات و ترفند هایی در رابطه با هک و نفوذ و برنامه نویسی ایجاد شده استفعالیت رسمی این وب از هفته آینده شروع میشود و موضوعاتی که در این وب به آن پرداخته میشود:-پکیج ها و بسته های اموزشی در رابطه با انواع زبان های برنامه نویسی-پکیج ها و بسته های اموزشی در رابطه با هک و نفوذ-راه هایی برای افزایش امنیت و مقابله با تروجان ها و انواع رات(کنترل کننده)-و موضوعاتی در این حیطه که به صورت مفصل درباره آن توضیحات و آموزشات ارا
سلام دوستان امروز مطلبی به دستم رسید که میخوام باهاتون در میون بذارم.
طرح بخشش زندان و اضافه خدمت سربازان غایب و فراری از ۲۶ بهمن ماه همزمان با «روز مادر» تا ۱۸ اسفند ماه «روز پدر» اجرایی می‌شود. بر اساس قوانین خدمت وظیفه فرار از خدمت، مجازات حبس دارد.
امسال از روز مادر تا روز پدر به سربازان فراری و غایبی که خود را به یگان یا به مجموعه دادسرای نظامی استان معرفی می‌کنند، این فرصت داده شده است تا بدون رفتن به زندان و تعیین مجازات حبس بتوانند ب
«ریچارد سوم اجرا نمی‌شود» اثر ماتئی ویسنی‌یک.
مایرهولد کارگردانیه که تصمیم میگیره تئاتر ریچارد سوم شکسپیر رو بر روی صحنه ببره و تلاش میکنه به کمک این تئاتر، به ظلم نظام کمونیستی‌ای که در اون زندگی میکنه اشاره کنه و طعنه بزنه ولی حتی با مقاومت اعضای خانواده‌ش رو‌به‌رو میشه و متوجه میشه ایدئولوژی حکومت کمونیستی‌ای که در اون زندگی می‌کنه، حتی به درون اعضای خانواده‌اش هم نفوذ کرده و از همه جهت تحت فشاره.
یه نمایشنامه‌ی فوق‌العاده‌ی دی
تست نفوذ چیست؟
نمونه سوالات ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی با فرمت پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار
کاملترین فایل در مورد دانلود سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی جزوه کامل به همراه دانلود سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی می باشد.دانلود نمونه سوالات ضمن خد
نمونه سوالات ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی با فرمت پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار
کاملترین فایل در مورد دانلود سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی جزوه کامل به همراه دانلود سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی می باشد.دانلود نمونه سوالات ضمن خد
از ۲۵ یا ۲۶ بهمن که از خونه زدم بیرون و عازم خدمت اجباری سربازی شدم دیروز بعد از دو ماه دوباره پام به خونه باز شد و با اجازتون ایام عید رو تو زندان جزیره به سر بردم و این پست هم برای اینکه فروردین ماه بدون یادداشت نمونه نوشتم تا ببینم کی دوباره وقت بشه و از تجربیات خدمت اجباری بنویسم...
فعلا، شاد باشید
سوالات ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی + جزوه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی:
این آزمون در حال آپدیت می باشد. اطلاع رسانی از طریق کانال https://t.me/dabirfile
نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی با 90 سوال
سایر محصولات این بسته
نمونه سوال روش تحقیق در علوم تر
مدارک لازم جهت معافیت 28 و 29 ماه جبهه :فتوکپی شناسنامه+کارت ملی+پایان خدمت پدرفتوکپی شناسنامه+کارت ملی+آخرین مدرک تحصیلی+گواهی اشتغال به تحصیل+عکس3قطعهمعاف شونده(درصورتی ک فرد سرباز باشد گواهی اشتغال ب خدمت+برگه اعزام ب خدمت از پلیس+10)درصورتی ک معاف شونده برادر بالای18 سال داشته باشد :فتوکپی شناسنامه + کارت ملی + پایان خدمت یا گواهی اشتغال ب تحصیلافرادی ک دارای جانبازی میباشند روگرفت فرم شماره2 صادره از بنیادشهیدافرادی ک دارای سابقه بسیج میب
نفوذ سینمایی به لانه«نفاق»

در
آستانه سالگرد حادثه هفتم تیر به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین اقدامات تروریستی
سازمان منافقین هستیم.درباره اقدامات و خیانت‌های این گروهک فیلم‌ها و
سریال‌های زیادی ساخته نشده اما قطعاً یکی از موفق‌ترین آن‌ها «ماجرای نیمروز» است.

ادامه مطلب
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت سبز
دبیر و معلم گرامی کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت سبز کلیه استان ها بصورت پی دی اف و قابل پرینت و مطالعه در موبایل در خدمت شما قرار خواهد گرفت کاملترین فایل سوالات ضمن خدمت مدیریت سبز توسط تیم بانک فایل درسی(درسی فایل) که متشکل از از دبیران متخصص و مجرب در حوزه تدوین سوالات ضمن خدمت هستند آماده گردیده است ضمنا کلیه سوالات ضمن خدمت بصورت تخصصی و ریز از متن آزمون های برگزار شده قبلی استخراج گردیده
تری دی پانل دارای خاصیت ضد حریق میباشد و همانطور که از مشخصات آن پیداست پی میبریم که این محصول در مقابل آتش سوزی و حرارت بالا بسیار مقاوم و مستحکم بوده و هیچگونه آسیبی به آن وارد نمیشود.همچنین تری دی پانل عایقی جهت نفوذ صوت و آلودگی صوتی میباشد و میتواند گزینه ای مناسب برای بیمارستان ها باشد زیرا در این محیط نباید هیچگونه سر و صدایی وجود داشته باشد بدین دلیل که موجب نارضایتی و اذیت و آزار بیماران میباشد. یکی دیگر از خصوصیت های مهم تری دی پانل
هو

در این کار [تصوف] خدمت پیر را مقدم دار و بعد قدم در راه گذار. بدون ارادت پیر راه و مرشد آگاه ، دم از تصوف نتوان زد و قدم در سلوک طریقت نتوان گذاشت. صوفی خودسَر تصوفش وَهمی است و عملش بنافهمی. چون راه نمیداند هنوز قدم برنداشته از راه بماند.

"الرَفیقُ ثُمَّ الطَّریقُ"

تصوف ظاهرش خدمت پیر است در هر حال و باطنش اطاعت عقل است به تمام صفات کمال. دل به خدمت پیر احیا شود و وجود به پیروی عقل مصفی. عقل به ظاهر پیر جسمانیست و پیر به معنی همان عقل مجرد ن
 نکاتی منتخب از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستادهای نماز جمعه که در تاریخ ۱۳۸۱/۵/۵ انجام شده است با عنوان دریچه‌ای دلگشا به سمت معنویّت و آگاهی ارائه خواهد شد.
دریافت pdf
• خدمت به نماز جمعه، خدمت به دین و تقواست؛ چون نماز جمعه برای گسترش تقوا و روح دینی در مردم است؛ همچنان که خدمت به نماز جمعه، خدمت به آگاهىِ سراسری ملت ایران است؛ چون نماز جمعه یک عملِ صرفاً عبادی نیست؛ عملی است که در ذات و ترکیب خود، آگاهی بخش است؛ هم اجتماع عظیم
ویژه تمامی فرهنگیان کشور 
1- معلمین گرامی
2- کارکنان اداری و آموزشی 
3- دانشجو معلمان 
4-نیرو های پیمانی و قراردادی 
5- نیرو های خدماتی آموزش و پرورش (سرایداران - نظافتچی ....)
از موسسات دارای مجوز از آموزش و پرورش 
ساعت های ضمن خدمت به میزان دلخواه از 100 تا 500 ساعت در یک ماه 
ثبت مستقیم در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان  ltms.medu.ir
هزینه ثبت نام و آزمون ساعتی 1/500 تومان 
اطلاعات مورد نیاز :
نام :
نام خانوادگی :
کد ملی :
ش ، شناسنامه :
صادره از :
تاریخ تولد :
کد پرسن
در حالی که انجمن جهانی موبایل (GSMA) در زمان تحریم‌ به ایران ارائه خدمت می‌کرد پس از رفع برخی تحریم‌ها، خدمت خود به ایران را قطع کرده است.
براساس کسب اطلاع از اپراتورهای تلفن همراه، در حالی که GSMA در زمان
تحریم‌ها به ایران ارائه خدمت می کرد پس از رفع برخی تحریم‌ها، ارائه خدمت
مستقیم به ایران را قطع کرده است.
هنوز علت این تحریم معلوم نشده است.GSMA انجمن جهانی موبایل است که  هماهنگی‌های بین‌المللی در حوزه موبایل را انجام می‌دهد.
ادامه مطلب
به گزارش بصیرت چوانان:مهمترین وظیفه ما خدمت به مردم و تکریم آنان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و امور خبری بصیرت جوانان:دبیرانجمن شورایاری و رئیس هیات امنای محله عباس آبادمنطقه20 تهران با بیان جمله ای از مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر:«فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است»گفت: اصولا کلمه«خدمت»در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک کلمه و واژه ارزشمنداست وبه افرادجامعه ارزش و اعتبار می دهد.زیرا ما تابع رهبریم وقتی رهبرعزیزمان،خدمت به مردم را فل
با سلام خدمت مخاطبین و بازدید کنندگان وبسایت بنده (دلپر)
از اینکه در این مدت با بازدیدها و ارسال نظرات خود همراه ما بودید سپاسگزارم و به یاری خداوند در فرصت فراغت ایام تابستان با مطالبی جدید و مفید بیش از پیش در خدمت شما خواهم بود.سپاس از همراهی شما مهربانان
مقاله روش های تشخیص نفوذ در اینترنت اشیا
مقاله روش های تشخیص نفوذ در اینترنت اشیا در 69 صفحه با فرمت pdf اینترنت اشیا، امنیت و چالش های پیش روی آن حفاظت از اینترنت اشیاء یک کار پیچیده و دشوار است. در این تحقیق به طور خاص روش های تشخیص نفوذ در اینترنت اشیا و چالش های امنیتی اینترنت اشیاء مورد بحث و بررسی قرار گرفته ...
دریافت فایل
سوالات ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی + جزوه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسشته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی:
این آزمون در حال آپدیت می باشد. اطلاع رسانی از طریق کانال https://t.me/dabirfile
نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی با 90 سوال
سایر محصولات این بسته
نمونه سوال روش تحقیق در علوم ت

۱. رتبه یکمیزان سابقه:  ۲ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۲۰ ساعتارزشیابی:۷۵ درصدشاخص صلاحیت معلمی:۶۰ درصد
۲‌. رتبه دومیزان سابقه: ۶ سالتوقف در پایه اول :۴ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۸۰ ساعتارزشیابی: ۸۰ درصدشاخص صلاحیت معلمی:۶۵ درصد
 ۳. رتبه سهمیزان سابقه: ۱۲ سالتوقف در رتبه دوم: ۳ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۵۰ ساعتشاخص صلاحیت معلمی:۷۰ درصد
۴. رتبه چهارمیزان سابقه: ۱۸ سالتوقف در رتبه سوم : ۴ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۲۰ ساعتشاخص صلاحیت معلمی:۷۵ درصد
۵. رتبه پنجم
ایزوگام کاری در تهران
امروزه استفاده از ایزوگام در همه نقاط کشور مورد استفاده می باشد. ایزوگام ها بیشتر در عایق کاری ها و جلوگیری از نفوذ آب مورد استفاده قرار می گیرند. از انجایی که اکثر نقاط کشور ما در معرض بارش های باران و برف قرار دارند استفاده ار ایزوگام نیز در همین راستا افزایش یافته است.
شرکت ما یکی از معتبرترین مراکز تولید و نصب ایزوگام می باشد که استفاده از اکیپ مجرب در کنار قیمت عاذلانه سرلوحه شرکت ما می باشد. بهتر است با شرکت ما در ت
نفوذ هوا به داخل یکی از عوامل موثر در افزایش بار حرارتی ( گرمایی و سرمایی ) ساختمان است . به طوریکه در زمستان نفوذ هوای گرم بیرون موجب افزایش بار سرمایی فضای مورد نظر می شود و در تابستان نیز نفوذ هوای سرد بیرون موجب افزایش بار گرمایی ساختمان می شود.
محاسبه حجم هوای نفوذی یکی از عوامل مهم در محاسبه بار حرارتی ساختمان می باشد که به دو از شیوه های زیر تعیین می شود
 یک - روش حجمی
 V = (v * n) / 60 V
 V: حجم هوای نفوذی بر حسب
 CFM : حجم فضای مورد نظر ( فضایی که هو
باربری شمال تهران را به باربری ایفل بسپارید .
باربری ایفل با سالها تجربه در باربری تهران آماده خدمت رسانی در باربری شمال تهران است .
باربری ایفل بی شک یکی از باربری های قابل اعتماد و نام آوازه در اتوبار شمال تهران است.
کادر مجرب باربری ایفل بطور شبانه روزی در خدمت شما شهروندان ساکن تهران است .
برای دریافت خدمات باربری شمال تهران تنها با یک تماس ما در خدمت شما هستیم.
لینک صفحه : باربری شمال تهران 
بالاخره محل خدمت سربازی بنده هم مشخص شد، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.

شور و شعف خاصی در من ایجاد شده و اصطلاحا دل تو دلم نیس، نه به خاطر سپاه بودن بلکه به خاطر احساسی که با دیدن محل خدمت به من دست داد. حس عجیبی که غوغایی در من ایجاد کرد. حس کردم در شهادت باز شده و یک فرصت پیش رو دارم، فرصت شهادت.
این حس منو بدجوری به هم ریخته. منی که همیشه نگاه غالبم عقل و منطق بوده و کمتر حس رو تجربه کردم.
لطف کنید هر کی این نوشته رو خوند یه دعا در حق
 در پست های قبلی هر یک از تست های جعبه سیاه و جعبه سفید به صورت اجمالی مورد بررسی قرار گرفت .
در این بخش میخواهیم به تفاوت بین تست نفوذ جعبه سفید و تست نفوذ جعبه سیاه بپردازیم.
برای مطالعه بیشتر به سایت ما مراجه کنید. www.testerking.ir
مشاوره رایگان
 88976445 -021
#تست_اپ#آموزش_تست_اپلیکیشن#تست_اپلیکیشن#تست_نرم_افزار#تست_اپ_اندروید#تست_اپ_آی_او_اس#تست_وب_سایت
امروز قراره یکی از پسرهای فامیل بره خدمت. یعنی بره آموزشی . با توجه به اینکه محل خدمتش با اشنابازی جور شده و کلا الان دیگه خدمت اون خدمت سابق نیست، به نظرم استرس خاصی نداره. ولی خوب مادرش و خاله اش اینها آبغوره براش می گرفتند. بعد من به فکر افتادم که ازدواج بدتره یا خدمت؟
اول از برداشت عمومی شروع می کنیم
نود و نه درصد کسانیکه رفته اند خدمت، دوهزار تا خاطره شیرین از خدمت دارند و از اون بعنوان دوران شیرینی یاد می کنند و به بقیه جوونها می گن زودتر
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های زندگی
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های زندگی
جهت استفاده مدیران و معاونان و معلمان و نیرو های آزاد مدرسه برای آشنایی
با مدرن ترین روش های تدریس مهارت های زندگی سراسر کشور می باشد.همکار
فرهنگی عزیزنمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های زندگی بهترین و کاملترین فایل
سوالات ضمن خدمت جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان
های دولتی و غیر دولتی، در آزمون های ضمن خدمت مهارت های ز
فرصت کسر خدمت سربازی و نخبه جایگزین خدمت
 1- موضوع بررسی اثرات متقابل تعدادی از ترکیبات دارویی گیاهی بر دو گروه پروتئین لیگاند-گیرنده می باشد.
2-متقاضی باید دارای شرایط زیر باشد:
2-1 مرد باشد
2-2 دانشجوی کارشناسی ارشد و بالاتر
2-3 جهت نخبگی باید از جانب بنیاد ملی نخبگان احراز صلاحیت شده باشد
2-4 مسلط بر نرم افزارهای داکینگ و دینامیک ملکولی باشد
2-5 تحصیل در رشته های زیست شناسی/زیست فناوری،شیمی و...
3-6 توانایی خواندن/ مقاله به انگلیسی
3-7 جهت کسر خدمت د

✅مقام معظم رهبری: "در نفوذ بسیار خطرناک جریانی، مجموعه ای از افراد با هدفی دروغین، با روشهای متفاوت با هم مرتبط می شوند تا نگاه آنها به مسائل مختلف به تدریج تغییر کند و شبیه نگاه دشمن شود."
رهبر معظم انقلاب این تغییر نگاه را زمینه ساز تغییر آرمانها، باورها و ارزشها دانستند و گفتند: به این ترتیب بیگانگان، بدون شناخته شدن و به خطر افتادن، اهداف خود را محقق می کنند.
#نفوذ_جریانی
با سلام خدمت دوستان، هموطنان و علاقمندان، شما می توانید ما را در پیام رسان داخلی ایتا دنبال کنید

شبکه اطلاعات ملی کشورمان بخوبی امتحان پس داد و با قطع شبکه اینترنت بین الملل، شبکه اطلاعات کشور بخوبی کار می کند و ما در این شبکه با کانال های باورنیوز و خبرهای فوری پلدشت در خدمت شما هستیم
زندگی مثلِ آفتابِ لطیفِ دمِ صبح، خودش را می‌پاشد روی پوستِ دستانم و میخزد در لایه های عمیق وجودم.حالا می‌فهمم که قبل تر ها درکِ من از حیات چقدر محدود بود، چقدر سطحی، چقدر عطر گل ها کم در جانم نفوذ می‌کرد، چقدر لطافتِ باران فقط پوستم را قلقلک می‌داد، از غم فقط اشک بر چشم هایم می‌نشست و آشفتگی مهمانِ دلم می‌شد، و از شادی فقط لب هایم فرم لبخند یا خنده ی بلند می‌گرفت و توی دلم یک چیزی قلقلک می‌شد.
حالا انگار رسیده ام به طبقات تازه تر، نفوذ پذی
کاهش وزن ساختمان به علت سبکی سقف و دیوارهای ساخته شده از پانل سه بعدی
سرعت حمل و نقل و سهولت بالا کشیدن پانل ها در ساختمانهای مرتفع
مقاومت زیاد در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله به علت یکپارچگی سازه
عایق در برابر حرارت ، برودت و رطوبت و صدا .
مقاوم در برابر آتش سوزی به علت وجود قشرهای بتنی طرفین پانل .
نفوذ ناپذیری تری دی پانل در برابر حشرات .
امکان حمل و نقل و بکارگیری دیوار پانل در مناطق صعب العبور جهت احداث ساختمان.
عدم نفوذ نسبی آلودگی ص

آموزش ضمن خدمت که به ( OJT ( on the job training مشهور است ، آموزش توانایی و دانش لازم به کارکنان در جهت انجام کاری مشخص در محیط کار را آموزش حین خدمت میگویند.
آموزش ضمن خدمت از وسایل معمولی که در محیط کار موجود است مانند ماشینها ، مدارک ، دانش و توانایی فرد استفاده میکند تا کارکنان به طور موثرتر وظیفه سازمانی خود را انجام دهند
آموزش ضمن خدمت میتواند به وسیله تجربه کاری به دست آمده در محیط کار رخ دهد یا با انجام عملی وظیفه سازمانی فرد وقوع یابد و یا میت

آموزش ضمن خدمت که به ( OJT ( on the job training مشهور است ، آموزش توانایی و دانش لازم به کارکنان در جهت انجام کاری مشخص در محیط کار را آموزش حین خدمت میگویند.
آموزش ضمن خدمت از وسایل معمولی که در محیط کار موجود است مانند ماشینها ، مدارک ، دانش و توانایی فرد استفاده میکند تا کارکنان به طور موثرتر وظیفه سازمانی خود را انجام دهند
آموزش ضمن خدمت میتواند به وسیله تجربه کاری به دست آمده در محیط کار رخ دهد یا با انجام عملی وظیفه سازمانی فرد وقوع یابد و یا میت
بسم رب الشهدا
پناهگاهی به وسعت عالم
به نظر من پناهگاه سوره ناس میتونه قلعه‌ای نفوذ ناپذیر باشد با وسعتی بسیار زیاد، که نمی توان تصور کرد و این پناهگاه برای همه آدم های  زمین جا دارد.
این پناهگاه نفوذ ناپذیر است اما بعضی از آدم ها به اشتباه و به خاطر طهارت کم دیوار های این قلعه را برای ورود وسواس خناس باز می کند و گاهی اوقات این اتفاق باعث آسیب رسیدن به دیگران می شود.
مثلا کسی که وقتی می خواهی بروی مسجد اجازه نداد و بگوید که یک دست دیگر فوتبال ب
آموزش امنیت در شبکه های بیسیم
در این دوره سعی بر آن شده، با توجه به سرفصل‌های موجود در offensive-security و cwnp، دوره‌ای ساخته شود که دانشجو تمامی ترفند‌های تست نفوذ در وایرلس را درک و فرا گیرد و قادر به انجام آزمون‌های بین‌المللی نیز شود. در این دوره به 0 تا 100 نفوذ و امنیت به وای-فای پرداخته شده است.
سرفصل‌های دوره:آشنایی مقدماتی با تکنولوژی‌های وایرلسآشنایی مقدماتی با پروتکل‌های امنیتی در وایرلسنصب و پیکربندی یک سیستم‌عامل مناسب تست نفوذمعرف
فرصت کسر خدمت سربازی و نخبه جایگزین خدمت
 1- موضوع بررسی اثرات متقابل تعدادی از ترکیبات دارویی گیاهی بر دو گروه پروتئین لیگاند-گیرنده می باشد.
2-متقاضی باید دارای شرایط زیر باشد:
2-1 مرد باشد
2-2 دانشجوی کارشناسی ارشد و بالاتر
2-3 جهت نخبگی باید از جانب بنیاد ملی نخبگان احراز صلاحیت شده باشد
2-4 مسلط بر نرم افزارهای داکینگ و دینامیک ملکولی باشد
2-5 تحصیل در رشته های زیست شناسی/زیست فناوری،شیمی و...
3-6 توانایی خواندن/نوشتن مقاله به انگلیسی
3-7 جهت کسر
نمونه سوالات ضمن خدمت آشنایی با نظام و آیین نامه های دور کاری با دقت کامل و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار
کاملترین فایل در مورد ضمن خدمت آیین های آشنایی با دور کاری
جزوه کامل و سوالات ضمن خدمت آیین نامه های آشنایی با نظام دور کاری
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان درمورد  آیین نامه آشنایی با دور کاری می باشد
 جزوات تخصصی ویژه ازمون آیین نامه نظام دور کاری برخوردار است+جزوه تخصصی ازمون
این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خد
سوالات ضمن خدمت جهش تولید
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت جهش تولید
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت جهش تولید:
سوالات در حال طراحی می باشد اطلاع رسانی در کانال ضمن خدمت https://t.me/dabirfile            @dabirfile
کانال تلگرام ضمن خدمت فرهنگیان :           https://t.me/d
سلام خدمت دوستان مبتدی و حرفه ای برنامه نویس و وب نویس.......
میخواستم چند کلامی در رابطه با دو زبان برنامه نویسی یعنی جاوا و پایتون صحبت کنم
خیلی دوستان تازه میخوان شروع به یادگیری برنامه نویسی کنند و مشکلشون این هست که کدوم زبان برای شروع بهتره..........
داخل سایت ها و منایع متفاوت با ذکر چند ربان و دلایلی فلان زبان برای شروع بهتر هست اما هیچوت به طور قطعی نمیتونین بگید که این زبان بهترین و قدرتمند ترین زبان هست
چون هر زبانی نقطه ضعف و قوتی داره م
#حدیث_مهدوی 
امام حسن عسگری(ع)
«ابو‌هاشم جعفری می گوید: خدمت امام حسن عسکری علیه‌السلام عرض کردم: جلالت شما مانع می شود از اینکه پرسش خود را بی پرده مطرح کنم، آیا اجازه می فرمایید، سوالی از خدمت شما بکنم؟ فرمود: بپرس. عرض کردم: سرور من! آیا برای شما فرزندی هست؟ فرمود: آری. گفتم: اگر برای شما حادثه ای پیش آید کجا از وی پرس و جو کنم؟ فرمود: در مدینه».
کمال الدین/ ص384 و اعلام الوری/ ص412
#حدیث_مهدوی 
امام حسن عسگری(ع)

«ابو‌هاشم جعفری می گوید: خدمت امام حسن عسکری علیه‌السلام عرض کردم: جلالت شما مانع می شود از اینکه پرسش خود را بی پرده مطرح کنم، آیا اجازه می فرمایید، سوالی از خدمت شما بکنم؟ فرمود: بپرس. عرض کردم: سرور من! آیا برای شما فرزندی هست؟ فرمود: آری. گفتم: اگر برای شما حادثه ای پیش آید کجا از وی پرس و جو کنم؟ فرمود: در مدینه».
کمال الدین/ ص384 و اعلام الوری/ ص412
رو به روی آینه ایستاده بود و موهای بلندش را شانه میزد...خورشید از گوشه ی پنجره ی اتاق دستش را لای موهایش می کشید و نوازشش می کرد ... 
دخترک معصومانه می خندید ... 
انگار که عشقِ مادرانه ی خورشید در قلبش نفوذ کرده بود...
دخترک در آینه به چشمانش لبخند زد ...
هوا ابری شد ... 
طوفان شد ... 
بادِ وحشی زوزه کشان خودش را به شیشه ی پنجره ی اتاق می کوبید ... 
دخترک ترسید ... 
از جلوی آینه کنار رفت ... 
هنوز دستش به دستان ِ پنجره نرسیده بود که پرده های سفید اتاق به رقص د
مهمترین شرایطی که برای طلاب در اکثر استخدامی ها لازم است؛ مدرک سطح دو وکارت پایان خدمت می باشد. بنابراین کسانی که کارت پایان خدمت ندارند در اولین مرحله، باید با مراجعه به مراکزی که جذب سرباز طلبه دارند؛ اقدام به ثبت نام و گذراندن دوران خدمت و دریافت کارت نمایند. دریافت لیست مراکز جذب سرباز طلبه با مراجعه به لینک زیر: http://s6.picofile.com/file/8385773776/index.png
و هچنین جذب اکثراستخدامی ها هم از بین خواهران و هم برادران می باشد.
نمونه سوالات دوره ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
دوره آموزشی با عنوان « منشور گام دوم انقلاب » با کد ۹۹۵۰۶۶۳۵ به مدت ۶ ساعت به شیوه الکترونیکی از طریق سامانه LTMS برگزار می گردد. نمونه سوالات دوره ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
قبولی در آزمون با دانلود سوالات، ۱۰۰درصد تضمینی
فایل دانلودی با قابلیت جستجو هست که شامل تمامی سوالات منشور گام دوم انقلاب دوره مذکور می باشد، با استفاده از این فایل می توانید به راحتی نمره قبولی را در این آزمون م
سیاست غرب در به چَرا بردن انسان:
غرب با انکار حق قانونگذاری خدا ، انسان را از وحی الهی محروم کرد و با نسخه های مادی و انحرافی، جوامع انسانی را در مزرعه شهوات حیوانی مشغول چَرا کرده است آرمانشهر غرب همچون گله گوسفندی است در باغ پر علف که هر کس بی توجه به دیگران فقط دنبال امیال حیوانی خود است ؛سگ های نگهبان غرب، هالیوود و فضای مجازی آلوده و رسانه های دروغ پراکن هستند تا افکار جوامع تحت سلطه او باشند و هر گاه خواست  به راحتی هر جامعه ای را ذبح  کن
بانوان خدمه و خادمیار در رواق‌های مخصوص خواهران علاوه بر خدمت در بخش کفشداری در 9 حوزه تطهیر، سقایی، خدمت صندلی تاشو، انواریاری، غبارروبی، مهریاری، تحویل چادر، جاروبرقی و نیز انتظامات نماز در صحن‌های مرکزی خدمت می‌کنند.وی با اشاره به تحویل دو مسئولیت جدید تحویل چادر به زائران در بیت‌های تطهیر و کفشداری‌های بانوان و همچنین انتظامات نماز در صحن‌های مرکزی افزود: خواهران خدمه در مناسبت‌هایی همچون شب‌های قدر با توجه به افزایش جمعیت زائ

پروژه کامل روشهای پیش بینی ضریب بهره وری TBM با فرمت ورد در 140 صفحه
 مقدمه:
ضریب بهره وری زمان تکمیل پروژه و به تبع ان هزینه را تحت تاثیر قرار می دهد لذا نقش اساسی در انتخاب شدن یا نشدن حفر مکانیزه به عنوان روش حفر بازی می کند.زمان حفر ماشین به کل زمان پروژه یا عملیات روزانه را ضریب بهره وری می گویند. این ضریب تابعی از شرایط زمین – نوع ماشین – تاسیسات پشتیبانی – مدیریت پروژه و در نهایت تجربه کارکنان است. حاصلضرب نرخ نفوذ در ضریب بهره وری را

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها